Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Největší interiérové ​​trendy: Poradíme vám, co je IN a co definitivně OUT!

Post date:

Author:

Category:

Ať už chystáte renovovat, zařídit svůj nový příbytek nebo jen dokoupit pár interiérových doplňků, měli byste vědět, co je moderní v roce 2018 a co se ze světa interiérového designu naopak vytratilo. Nechte se inspirovat těmito body.

Zařizování interiéru je považováno za důležitou součást v životě každého z nás. Samozřejmě, že se najdou i jedinci, kteří nemají vztah k designu či zkrášlování příbytku a pak jsou tu ti, kteří jsou tím doslova posedlí. My v redakci bychom se zařadili spíše do té druhé skupiny a proto vám s radostí přinášíme interiérové ​​trendy pro rok 2018.

přírodní luxus
Jelikož se náš život stává hektickým a závislým od technologií, naše touha znovu se připojit k přírodě a vrátit se k jednoduššímu způsobu života se odrazí v designu a stylu našich domovů. Organické materiály a tradiční řemeslné výrobky budou nadále získávat dynamiku a tzv. „Přírodní luxus“ je považován za velký trend tohoto roku.

Krása v nedokonalosti
Jedním z největších trendových tipů pro rok 2018 je péče o produkty, které souvisejí se starodávnou japonskou filozofií, která spočívá v nalezení krásy v nedokonalostech. Opotřebované či zničené předměty znovu slepíte či opravíte a dodáte jim tak zcela nový šmrnc. Tyto detaily se skutečně stávají atraktivnějšími a zajímavějšími, protože odhalují nové vrstvy, prasklé efekty či barvy.

tmavé dřevo
Na rozdíl od skandinávského stylu, který byl populární v posledních letech se vrací na scénu tmavé dřevo. Tónovaná mramorové efekty či jednoduchost tmavého dřeva a jeho odstínů přináší množství inspirativních nápadů, jak jej můžete využít ve vašem interiéru. Tento trend považuje za převratný a velmi odvážný.

OUT

metalické odlesky
Měď a metalické odlesky byly populární více než pět let a jejich využití v interiéru si zaslouží obrovské uznání. I tento trend však dosáhl svůj největší vrcholu a v roce 2018 se z něj stává spíše přežitek. Předpokládá se, že kovové detaily ve spojení s interiérovým designem nevymizí úplně, ale důraz bude dávat spíše na stříbrné odlesky.

pudrová růžová
Zatímco růžová posedlost interiéru pokračuje, považujeme to za rychle kvašený trend, který nebude trvat věčně. Pudrová růžová vypadá elegantně se zlatem, odstíny šedé a korálovými kombinacemi, ale ve výsledném efektu působí velmi přeplácaně. Nedoporučujeme investovat do velkých kusů nábytku v této barvě, protože byste se tohoto odstínu mohli velmi rychle zahltit.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -