Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Kožené sedací soupravy vám vydrží mnoho let

Post date:

Author:

Category:

V obývacím pokoji nenajdete větší dominantu než luxusně vypadající kus nábytku v podobě kožené sedací soupravy. Stane se oblíbeným a vyhledávaným kouskem vaší domácnosti, ale skvěle bude pasovat i do kanceláře. Stačí si jen vybrat ty správné rozměry a samozřejmě barvu. K dostání je totiž v opravdu mnoha provedeních.

Na výběr je mnoho tvarů a variant

Kožené sedací soupravy se prodávají v mnoha variantách, a proto se hodí prakticky do každého interiéru. Ve velkých místnostech se vám dozajista bude hodit velká sedací souprava do tvaru U, v menší místnosti oceníte rozkládací variantu, kam můžete uložit svou návštěvu k případnému přespání. Mají také úložné prostory na náhradní ložní prádlo nebo maličkosti, které nepotřebujete ke každodennímu použití.

Vybere si každý

Luxusní sedací soupravy se stanou chloubou vašeho domu či bytu nejen díky tvaru či velikosti. Podstatná je také zvolená barva. Dnes už dávno neplatí, že sedačky musí být v klasické barvě kůže, a tak máte na výběr celé spektrum barev, ze něhož si rozhodně vyberete. Jako bonus si můžete dokoupit i kožené křeslo, které se vyrábí ve stejné kvalitě a vydrží vám po mnoho let. Kůže má výhodu i v tom, že ji tak lehce nezašpiníte jako látkové potahy a nešoupe se, jako eko kůže.

Počáteční investice se vyplatí

Možná vás na začátku překvapí, že tyto luxusní sedačky jsou cenově nákladnější, ale není tomu úplně tak. Dražší je pouze počáteční investice. Jenže vzhledem k materiálu, ze kterého je sedačka vyrobena, a precizně odvedené práci, její cena příliš vysoká není. S takovou sedací soupravou vám odpadnou další výdaje do budoucna, například v podobě nového čalounění, protože staré se opotřebovalo, což se u pravé kůže nestává.

Kožená sedací souprava nebo křeslo je skvělou nadčasovou investicí, která se vám časem několikanásobně vrátí.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -