Rychlý a opravdu efektivní úklid už může být každodenní skutečností. Oceníte jej po náročném dni, pokud spěcháte, anebo jen protože chcete mít doma perfektně uklizeno. Bude vám stačit jeden multifunkční pomocník.

Dlouhý den v práci, mateřská i prázdninová dovolená kvůli dětem či neohlášený příjezd tetičky z druhého kolene. Ale i dobrý pocit z perfektně uklizené domácnosti. Ať na situaci nahlížíte zprava nebo z leva, téměř vždy si žádá rychlé konání a žádné zdržování. A přání, aby průběžný úklid skutečně odsýpal, se může stát denní realitou.

S vhodným multifunkčním pomocníkem se totiž podíváte na zoubek nečistotám a prachu, pod nábytkem, na schodech, ale i v rozích, na poličkách či v autě. A samozřejmě na podlahách i kobercích. Bude stále po ruce a připravený kdykoliv k použití.

Nový aku tyčový vysavač Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem.  Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty. Díky nástavcům se ještě snadněji dostane i do opravdu těžko dostupných míst. Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Nečistoty vás už vysávat nebudou, vysajete je totiž vy – všechny!

www.karcher.cz