Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Víte, kde nakoupit nejrůznější potřeby pro váš domácí bar?

Post date:

Author:

Category:

Nejen uplynulé léta, během nichž jsme byli nuceni připravovat si nápoje v bezpečí domova, ale i léta dřívější mnohé z nás přivedla na myšlenku zařídit si doma bar. Ti, jejichž dítko se učí na barmana či barmanku, také doma mají kdeco, aby se jejich potomek mohl učit i doma, nebo rodině mohl připravit krásné i zajímavé nápoje.

Domácí bar je radost, zvláště když k němu máte bohaté vybavení a baví vás „hrát“ si s tím, co právě rodině či hostům připravujete. Kde nakoupit nejrůznější barmanské potřeby, které se dají mnohdy využít i v běžné kuchyni, na jednom místě? Třeba na webových stránkách gastro-technica.cz.

Co by vám nemělo chybět

Ať už si vybavení kupujete pro sebe a chcete se začít učit míchat koktejly, nebo zakládáte domácí bar spíše pro vašeho syna, který se barmanskými znalostmi začíná živit, chybět by vám v baru neměl barmanský shaker. Mezi barmany je populární kupříkladu shaker na koktejl třídílný o objemu 0,7 l. S jeho pomocí je najednou možné připravit dostatek lahodného nápoje, aniž by byla ruka nadmíru zatížená.

Také shakery, které tvoří sklenice a kovová část, kterým se říká Bostonský shaker, patří k populárním. Dnes už je můžete koupit i v krásných barevných provedeních, které jsou při přípravě koktejlů velmi poutavé.

Mít dostatečnou, čistou a neklouzavou podložku pod sklenice je k nezaplacení a ví to každý barman. Barová podložka může mít mnoho velikostí, ale také barev. Díky ní se vám bude pracovat s nápojem až do finálního dozdobení naprosto komfortně.  

Co vše vám nabízí gastro-technica.cz?

V e-shopu gastro-technica.cz koupíte i barový mixer, barové blendry, odšťavňovače, drtítka, moždíře, lisy na citrusové plody a mnohé jiné důmyslné pomocníky.

Nakupíte zde i vybavení do kuchyně, mycí techniku, chladicí techniku, potřeby pro catering… Podívejte se a vyberte si vše, co potřebujete.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -