Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Iniciativa: Bílá tečka nebo symbol konce nesmyslnosti? Kde máme na to všechno brát?

Post date:

Author:

Category:

Protest. Nezodpovězené otázky. Kde je problém? Jak na to? Jak to vidím? Jak sjednotit lidi? Symbolická bílá tečka za tím vším.

Protest.

Včera 17.10.2020 byl v Bratislavě protest proti vládě. Noviny tvrdí, že to byl protiprávní protest. Já si myslím, že byl včas nahlášen, akorát politici si vymysleli, že zakážou shromažďování lidí a pak se mohou lidem vyhrožovat.

Lidé stáli, skandovali, hanlivě i vtipně, zpívali hymnu.

Nikdo nevystoupil, nic se nedělo a tak začali výtržnosti. Deník SME psal, že demonstranti provokovali. No nevím, pouze dělali bordel. Když však postavili policistů mezi demonstranty a úřad vlády, tak létaly láhve, kameny a hole. Nikdo to neorganizoval, nebyl žádný dialog.

Čekal jsem nějaký přednes nějakého organizátora, ale to prý nebylo možné, protože už to bylo protiprávní a tím pádem by mohl být za to zodpovědný.

A to byla škoda.

Vidět však to auto s tím dělem, jak brzy srazilo pána, co klečel před ním na zemi, nebylo mi všechno jedno. Když to pak začalo stříkat do lidí, začala mi duše plakat.

Kromě pár ultras to byl podle mě mírumilovný protest samozřejmě mohl být více organizovaný. Ale to dělo bylo podle mě už přes čáru.

Lidé nadávali policistům i policistkám a ptali se jich, zda se nestydí, jestli je to pro ně v pořádku, že jdou proti lidem.

Policisté však nemohou jinak. Jsou to mladí lidé co nemají jinou práci, zatím asi ani vlastní názor a tak zatím slepě plní rozkazy. Jejich z toho vinit nelze.

Nezodpovězené otázky.

Chtěl bych napsat že pojďme do zbraně, neboť toto není již zcela demokratické, ale pero je prý lepší než meč. Pojďme tedy všichni blogovat a psát o tom všem. Pojďme natáčet videa a ptát se otázky. Ale když začneme všichni psát a blogovat, pouze z nás všech udělají oficiálních bláznů.

Psát můžeš, nic z toho. Mluvit můžeš, ale nic z toho. Demonstraci nemůžeš nebo můžeš, ale i tak nic z toho.

Nehrne se do politiky, jsem jen sedlák, sice s doktorátem, ale jen hrdý sedlák.

Stále si myslím, že politika je svinstvo a nyní se mi to potvrzuje čím dál tím víc.

Hrneme se však do lidskosti.

Nezodpovězené otázky se stále kupí a odpovědi nepřicházejí. Opravdu jsou všechny vlády tak zmanipulované nebo jsou tam jen neschopní lidé, kteří koukají jen na své kapsy?

Jak se léčí vyléčeny případy?

Jaké čísla používáme ve statistikách?

Je nelogické a neefektivní zavírat celý ekonomický sektor s výmluvou, že chráníme lidi.

ARD odvyslielalo reportáž o prázdných nemocnicích v Německu.

Televize stále omílá totéž dokola, jakoby všechny ostatní choroby vymizely.

Kde je problém?

Všichni chceme změnu. Ale jakou? Uděláme nové volby, a máš tam dalších hajzly, kteří jen prohodí kabáty a židle.

Problém je však v tom, že obyčejný člověk (nemám na mysli OĽaNO), ale takového běžného člověka, který se ráno budí a maká, aby večer měl dát co do úst … tak takový člověk nemá věru žádný čas na to, aby se zamyslel.

Nejdu, protože ani nevím jít do detailů, jak vést zemi. Nejsem na to kvalifikovaný, ale já osobně vidím problém v charakteru člověka jako takového.

Dám to na příkladu:

V Topoľčianska okrese je průměrná mzda kolem 600 – 800 Eur. Ať je to 1000. Ale jsou i lidé, co vydělávají 500. Pokud chceš bydlet sám, hypotéku Ti nedají, ale řekněme, že se to nějak podaří, splátky na dům, či byt. Jídlo, auto, mobil, a nějaká ta zábava …

Neušetří.

Ale řekněme, že se přece jen podaří odložit 50 měsíčně.

Za rok máš 600, za deset 6000, za sto 60000.

Tak si nucen žít ve dvojici, nebo s rodiči, nebo kradeš, nebo dvě roboty, nebo vyhraješ …

Jak je možné, že někdo dokáže v Blave v politice vydělat pár milionů?

Dobře … Jinak.

Máme přes 5 milionů obyvatel.

Ať pracují jen 2.

Když mi každý pracující člověk dá jedno euro, tak mám dva melouny na účtu.

Nikomu nebude přece chybět jedno euro.

Když budu programátor a napíšu program, který si stáhne pár milionů lidí, také budu milionář.

Politici však berou ty peníze lidem bez jejich zvolení a pak nějak propírají. A pak vlastní vily, fabriky, zahraniční sídla, lukrativní pozemky atd.

Rád bych hacknul počítačově systém a každému zloději sebral peníze, které poctivě nakradl a vrátil jejich lidem, ale newim jak na to. Donedávna jsem si myslel, že jediný způsob je převrat. Ale ty peníze a majetky jsou zřejmě tak uloženy, že to není možné ani dokázat. Ale když se to dá ututlat, aby se to nedalo najít, nějak by se to mělo dát i odtutlať.

Měla by existovat legální cesta nabytí majetku. Pokud není, měl by to být dostatečný důkaz a mělo by to být v pravomoci někoho, možná lidu, aby se to dalo jedinci odejmout.

Celoplošné testování lidí za 40 milionů eur. Legální cesta? Firma z Trnavy, asi premiérův kamarád to vybaví, vydělá na tom možná jeden

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -