Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Nakupujte nábytek z pohodlí domova

Post date:

Author:

Category:

Za poslední měsíce a roky se život začal postupně přesouvat z reality do virtuálna. Netýká se to pouze oblasti nákupů běžného spotřebitelského zboží, ale i nábytku. Kdy jindy totiž budete mít více času na zútulnění interiéru vašeho bytu či domu, když ne v době, kdy máte home office nebo nucenou dovolenou?

Výhody nákupu nábytku přes internet

I virtuální nákupy nábytku mají svá pro a proti. Mezi přednosti tohoto způsobu nakupování nábytku patří především možnost najít cenově výhodnější alternativy toho, na co běžně narazíte v obchodech s nábytkem. Dáte-li si trochu práce, můžete jednoduchým porovnáním nabídek několika e-shopů ušetřit i pěkných par stovek. Místo bloudění mezi regály si jednoduše zatrhnete vlastnosti produktu, který hledáte a pak už vybíráte pouze z toho, co přesně odpovídá vašim představám. A co kvalita? Tu si jednoduše ověříte z recenzí uživatelů, kteří koupili stejný produkt před vámi.

Nevýhody nakupování nábytku online

Bohužel nábytek, který kupujete přes internet, není možné si osahat a zjistit tak, jestli jeho kvalita odpovídá vašim představám. Složitější je také jeho případná reklamace nebo výměna v případě, že přijde poškozený kus. Přestože máte ze zákona nárok na to vrátit zboží nakoupené online, jež vám nevyhovuje, v případě nákupu nábytku to využije jen málokdo, protože jsou s tím spojeny logistické komplikace. Přece jen složit již rozloženou komodu či kuchyňský stůl zpět do papírové krabice a připravit k odeslání je úkol hodný opravdu trpělivého mistra.

Inspirace online

Před nákupem nábytku můžete na internetu najít také mnoho inspirace. Prohlédněte si fotografie interiérů ve vašem oblíbeném stylu a zjistěte, co se vám vlastně líbí. Čas na to máte na rozdíl od kamenného obchodu téměř neomezený. Vyhledávat vhodné kusy nábytku můžete nejen pouze podle parametrů. Pomohou vám k tomu i google obrázky. O jednotlivých produktech si můžete snadno najít také mnoho doplňujících informací. Zjistíte rychle například jak vybrat matraci vhodnou právě pro vaše záda, ale také detailní složení materiálu sedací soupravy, kterou si chcete pořídit. Rozhodně si můžete předem promyslet a představit také barevné ladění vašeho interiéru a dát si dohromady celkový koncept.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -