Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Nerezové bazény: Luxusní zpracování bazénu s přelivovou hranou

Post date:

Author:

Category:

Nerezové bazény se zaoblenou přelivovou hranou jsou svým způsobem jedinečné. Tato konstrukce je totiž velmi praktická, a navíc má luxusní design. Bazén tak spojuje ty nejlepší vlastnosti, které si můžete užívat třeba na své zahradě.

Přelivová hrana

Nerezové bazény se zaoblenou přelivovou hranou zaujmout již na první pohled. Vzniká totiž takzvaná napnutá hladina – voda totiž sahá až po horní okraj bazénu a vzbuzuje tak dojem nekončící hladiny. Vzhledem k tomu, že voda sahá až po okraj, je navíc využitý také celý objem bazénu. Nejenže se tak můžete těšit z krásného designu a luxusního řešení, ale potěší také praktická konstrukce. Tu navíc oceníte také pro údržbu bazénu, která je snadná.

Snadná údržba

Po obvodu celého skeletu bazénu se nachází přelivová mřížka. Po celém obvodu bazénu je tak voda odváděna k filtrování, což zajišťuje spolehlivé čištění vody. Z přelivové mřížky je voda odváděna do akumulační nádrže, kde je odsávána pomocí cirkulačního čerpadla do předfiltru. Poté proudí do filtrační nádoby, kde dochází k úplnému vyčištění. Dokonale čistá voda se pak vrací přes trysky zpět do bazénu. Nerezový materiál navíc také umožňuje snadnou údržbu – vždy se tak můžete spolehnout na vysokou kvalitu vody.

Kvalitní zpracování

Nerezové přelivové bazény jsou vyráběny z materiálů vysoké jakosti pro ty nejlepší vlastnosti. Samozřejmostí je tedy vysoká odolnost pro dlouhou životnost. Kompletace nerezové vany bazénu je prováděna dílensky, na místo určení je dopravována v jednom kuse. Krom toho je součástí bazénové přelivové vany také retenční nádoba. Všechny bazénové vany jsou v základu dodávány s nopovaným protiskluzovým dnem pro větší komfort.

Nerezové přelivové bazény spojují ty nejlepší vlastnosti, jsou tak skvělou volbou pro všechny, kteří hledají luxusní řešení.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -