Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

5 stylů bydlení, které se od sebe odlišují: Který z těchto interiérů byste si vybrali vy?

Post date:

Author:

Category:

Tak jako v módě či umění, i v interiérovém designu existuje mnoho stylů a mnoho chutí. Co se líbí vám, se nemusí líbit někomu jinému, a naopak. Proto je skvělé, že existuje řada idejí, jak si zařídit svůj příbytek dle vlastního stylu.

Patříte ke klasickým typům a upřednostňujete pohodlí domova nebo se vám líbí chladné moderní designy, které se vyznačují minimalismem a nejnovějšími technologiemi? Ať jste už milovníkem plážových domů nebo venkovského stylu, v našem výběru si přijdete na své. Nechte se inspirovat těmito 5 interiéry a zahlasujte za svého favorita.

pohodlí domova
Klasika, která evokuje příjemný prosvětlený prostor s použitím přírodních materiálů, živých květin a praktických doplňků. Tento interiér v nás vzbuzuje pocit domova a pohodlí, za co mohou také doplňky v podobě nábytku a šikovných detailů. Pokud jste zastáncem klasického stylu, tento příbytek vás zaručeně zaujme.

venkovský styl
Rodinný dům či chalupa na venkově je snem mnoha z nás. Dřevěné stropy, podlahy či nábytek dokáží v člověku vyvolat pocity klidu a štěstí. V tomto interiéru se klade důraz zejména na barvy a tradiční atmosféru, která by neměla chybět v žádném venkovském domě. Tento design jsme si zamilovali na první pohled.

moderní design
Chladné linie, moderní prvky a nejnovější technologie. I tak by se dal popsat moderní design, který je momentálně velice trendy a vyhledávaný. Nadčasovost a modernost tohoto interiéru spočívá v jeho minimalistickém provedení a chladných barevných tónech, mezi které patří bílá, šedá, stříbrná či modrá. Kdo by netoužil po takovém bytě přímo v centru New Yorku?

retro
Celkem odlišný interiér představuje tento retro styl s prvky baroka, který dýchá atmosférou bytů, ve kterých se bývalo kdysi. Určitě i vy máte prarodičů, kteří ve svém domě nedají dopustit na květinové tapety či okázalé lustry. Zajímavostí je, že tento styl se nevytratil ani dodnes a někteří nadšenci si rádi zařizují své byty s použitím retro detailů.

plážový dům
Za našeho favorita považujeme právě plážový dům, který je ideálním působištěm pro rodinné typy či milovníky přírody. Prosvětlený prostor a přírodní materiály přímo patří k idylické místo u pláže. Líbí se nám kombinace šedých odstínů, množství světla a bílé barvy, které spolu vytvářejí opravdu jedinečnou kombinaci.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -