Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Jak si uspořádat večírek na rozloučenou se svobodou? Přinášíme vám skvělé dekorační tipy

Post date:

Author:

Category:

Rozhodli jste se oslavit rozloučenou se svobodou v pohodlí domova a připravit vašim přítelkyním nezapomenutelnou oslavu? Vyzkoušejte barevně ozdobený interiér, detaily ve formě honosného menu či různé doplňky, které oživí váš interiér. Přinášíme vám pár tipů, jak nato!

Uspořádá si dokonalou rozloučenou se svobodou v kruhu svých nejbližších přítelkyň a oslavte ji ve velkém stylu. Nemusíte se však vybrat do klubu a kopírovat americké zvyky, vaše rozloučení může probíhat u vás doma. Stačí když si svůj byt vyzdobíte jednoduchými a milými detaily, které promění vás interiér na dokonalou párty. Inspirujte se těmito tipy a buďte hostitelkou, kterou budou všichni chválit.

barevné potěšení
Předem si určete styl, jakým by se měla ubírat vaše jedinečná párty. Můžete vsadit na barevné kombinace, pastelové barvy či geometrické útvary a ozdobit jimi celou místnost. Nezapomeňte na detaily, jakými jsou sklenice na drinky či rozkošné talířky na sladké muffiny. Ozdobený by měl být každý jeden detail.

ozdobné prostírání
Chystáte se připravit pro vaše přítelkyně chutnou večeři, která bude odstartováním vaší nezapomenutelné rozloučení se svobodou? Dejte si záležet na ozdobném prostírání stolu a zakomponujte do něj speciální menu či květinovou výzdobu. Celý večer se tak bude nést v krásném stylu a příjemné atmosféře.

originální detaily
Nechte se inspirovat originálními detaily, které dotvoří celkovou atmosféru vaší párty. Přichystejte si pro vaši návštěvu drinky, ve kterých budou zastrčené ozdobné slámky, srdíčka či květiny. Tyto roztomilé drobnosti potěší všech zúčastněných a budou jim vytvářet úsměv na tváři.

růžový bar
Vymezte ve své místnosti stůl, který bude sloužit jako mini bar. Drinky, nápoje či sladké pochutiny mohou být označeny vlastnoručně vyrobenými popisky se stručným popisem. Oblepte si stěnu barevnými nálepkami nebo posypte sklenice jiskřivými třpytkami. Věřte, že tyto detaily si vaše přítelkyně navždy zapamatují.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -