Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Koupelnové nápady pro všechny milovníky minimalismu: Tyto detaily vás zaručeně nadchnou!

Post date:

Author:

Category:

Inspirujte se minimalistickými a jedinečnými koupelnovými esencemi, které vám vniknou do vašeho interiéru ten správný šmrnc a nezaměnitelnou atmosféru. Tyto tipy si s radostí osvojíte!

Koupelna je místem, které by mělo splňovat hned několik důležitých atributů. Kromě praktického využití je zde především fakt, že tato místnost by měla být jakousi vlastní oázou klidu ve vašem bytě či domě. Snažte se ji proto zařídit tak, aby byl výsledný efekt co nejpříjemnější a nejefektivnější. Přinášíme vám několik jednoduchých tipů, jak nato!

živé Rostliny
Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké by to bylo mít v koupelně svůj vlastní živý strom? Pokud se vám to zdá jako nereálný nápad, tak se nechte inspirovat tímto originálním tipem. Malá koupelna v světlých odstínech může vypadat ještě zářivější, pokud do ní zakomponujete právě živé rostliny. Ty jí dodají ten správný efekt.

mramor
Materiály jsou důležitým prvkem při zařizování vaší oázy klidu. Za moderní se považují právě mramor, sklo či přírodní materiály, které umí působit velmi jemně a zároveň nadčasově. V tomto případě zvolil architekt šedý mramor, který dodává celé místnosti klidnou atmosféru.

vysoké stropy
Výhodou rodinných domů či starších předělávek bytů jsou právě vysoké stropy, které dodávají místnosti jakýsi odlišný nádech. Při zařizování koupelny s tímto benefitem myslete na okázalé lustry či jiné prvky, které v tomto interiéru vyniknou nejvíce. Při této inspiraci nás zaujal i kosmetický stolek se zrcadlem, po kterém by zatoužila nejedna žena.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -