Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Nábytek na míru? 3D návrh napoví!

Post date:

Author:

Category:

Co pro jedny může být vrcholem kreativního řádění, bývá pro druhé trápením a neřešitelným problémem. Řeč je o výběru nábytku a architektonickém pojetí domácnosti. Zařídit byt vkusně, účelně a levně není otázkou jednoho odpoledne a už vůbec ne návštěvou jednoho obchodního domu. Nebo že by to přece jen šlo?

Abyste nespali na podlaze

Pokud máte „osýpky“ jen z představy nekonečného maratonu po obchodech s nábytkem, s nejasnou představou o výsledku svého snažení a víte, že něco prostě koupit musíte, máme pro vás tip k nezaplacení. Nechte si vyrobit nábytek na míru a zabijte dvě mouchy jednou ranou. Nábytek na míru od truhláře vyřeší vaše problémy na první dobrou.

Stačí oslovit truhlářství Marek, které vám zpracuje na míru návrh, dokáže precizně pracovat nejen se zvoleným materiálem, ale i s dispozičními možnostmi místa. Mistr truhlář tak šetří nejen váš čas, ale i vaše peníze. Mobiliář do interiéru je zařizován centimetr po centimetru, s citem pro věc i designové souznění.

Ani centimetr nazmar

Truhlářství Marek se specializuje na kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek do ložnice, dětského i obývacího pokoje, stejně jako recepce, pulty i úpravy veřejných prostor. Výhodou je důraz kladený na detail i poctivou práci na vybrané surovině. Nábytek od truhláře je nesrovnatelně kvalitnější, než nábytek z diskontu.

Odborníci z truhlářství Marek vám rádi zpracují 3D projekt, abyste získali jasnou představu, jak bude výsledný produkt vypadat. Projektant si zjistí vaše představy o novém vybavení interiéru, zeptá se na vaše potřeby a zaměří celý prostor. Návrh je zpoplatněný, přičemž jeho cena vám bude následně odečtena z ceny zakázky. U tvorby 3D návrhů je dbáno především na funkčnost, design a ergonomii. A o to jde v moderním a minimalistickém pojetí domácnosti především. Vsaďte na kvalitu za rozumnou cenu a máte na roky vystaráno!

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -