Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Návod na šťastný život podle stylu Hygge: Víte, co je jeho hlavní myšlenkou?

Post date:

Author:

Category:

Interiérový design inspirovaný dánskou kulturou s důrazem na hlavní myšlenku, která vám dodá do života nezaměnitelný pocit štěstí.

Hlavní myšlenkou Hygge je vytvořit klidný a rodinný prostor
K vytvoření této klidné idylky vám postačí jemná deka, teplé ponožky, horký nápoj, tlumené světlo svíček a lidé
Fenomén z 18. století je vizuálně laděný do rodinné pohody a minimalistického dánského interiéru
Základním detailům, často skloňovaným s životním stylem Hygge jsou svíčky

Seznamte se s novým životním stylem, který je považován za unikátní recept na štěstí a vnikněte vašemu domovu tu správnou atmosféru prostřednictvím správně zvolených doplňků a detailů.

klidná idylka
Dánové patří k nejspokojenějším lidem na světě a jejich recept na štěstí je opravdu jednoduchý – užívají si hygge atmosféru. Dokáží se zcela odevzdat přítomnému okamžiku, uvolnit svou mysl, odložit veškeré závazky stranou a nechat se hýčkat. Hygge je především pohoda, teplo, domov, bezpečí a váš oblíbený oversized svetr. K vytvoření této klidné idylky vám postačí jemná deka, teplé ponožky, horký nápoj, tlumené světlo svíček a lidé, které máte nejraději.

Čisté a jednoduché linie
Fenomén z 18. století je vizuálně laděný do rodinné pohody a minimalistického dánského interiéru. Inspirovat se při něm můžete jednoduchými tipy, které jsme pro vás připravili. Výrazné barvy či zdobení je v tomto případě out a vy se spíše zaměřte na kvalitní přírodní materiály a minimalistický interiér. Hlavní myšlenkou je vytvořit klidný, rodinný prostor, který je laděn v harmonických odstínech a vytváří pocit domova a štěstí.

Svíčky jako základ Hygge
Základním detailům, často skloňovaným s životním stylem Hygge jsou svíčky. Je to o vytvoření té nejpříjemnější atmosféry, kterou v dané chvíli dokážete prožívat. Nic nenahradí teplé osvětlení svíček se špetkou nenásilné vůně a pocitem výjimečnosti. Uvidíte, že stačí zapálení jediné svíčky a ve vás se prolomí pocit pohodlí, relaxu a vděčnosti.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -