Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Víte, co dokáže modrá barva s vaším příbytkem? Inspirujte se tímto stylovými interiéry

Post date:

Author:

Category:

Elegantní a moderní interiéry, které spojuje jedna společná věc. Všechny z nich v sobě ukrývají sílu kouzelné modré barvy. Ptáte se, v čem je tato barva výjimečná? Nechte se překvapit.

Ani ty nejdražší bytové doplňky či luxusní zařízení vám nepomůže k tomu, abyste si z vašeho příbytku vytvořili jakousi oázu klidu. Potřebujete nato cosi víc, než jen nesmyslné utrácení peněz na ten nejmodernější interiér. To jak vnímáme prostor bytu v nás zanechává určité pocity a náladu, proto je důležité abyste při zařizování vašeho interiéru kladli důraz na barvy. Jednou za nejideálnějších voleb jsou odstíny modré, které ve vás vzbudí pocit spokojenosti a štěstí.

nádech modré
Nemusíte si namalovat celou obývák modře, abyste splnili aktuální trendy v bydlení a dokonce si nemusíte koupit ani nový koberec či gauč. Stačí když se zaměříte na bytové doplňky, které jsou taktéž důležitou součástí celého prostoru. Vsaďte na detaily, jakými je obraz či stylové závěsy a dodejte vašemu bytu jemný nádech modré.

různé podoby
Modrá barva patří k oblíbeným odstínům, které můžete využít při zařizování vašeho příbytku. Ať už vsadíte na jemnou modrou nebo její výraznější obměny, stále si zachová svou nenásilnou a elegantní podobu. Tento odstín si zamilujete díky jeho pozitivním a uklidňujícím vibracím.

originální nápady
Jelikož modrá barva dokáže změnit vnímání člověka a přivodit mu spokojenou a dobrou náladu, začala se v interiérech využívat stále častěji. Mezi originální inspirace zařazujeme modrou kuchyni, která dodá celému prostoru jakýsi zcela jiný rozměr. Troufli byste si na tento odvážný prvek?

Jako u moře
Vytvořte si oázu klidu ve vaší ložnici použitím správně zvoleným doplňků a detailů. Modro bílé závěsy s ornamentem, modrá lampa či polštáře v tomto odstínu ve vás budou vyvolávat pocit štěstí. Navíc se interiér vaší ložnice promění na prosvětlený prostor a vy se budete cítit jako na dovolené.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -