Každý den nové trendy a barevné inspirace pro vaše bydlení.

Interiérová designérka miluje nadčasovost: Tuto věc považuje za nejdůležitější při zařizování

Post date:

Author:

Category:

Známá interiérová designérka Romi Klimeková na každém svém díle zanechává vlastní rukopis s dávkou něčeho nového. O tom, jak tvoří, čímž se inspiruje, a jaký je její vztah k trendům, nám více prozradila v rozhovoru.

Inspirace je všude
Romi se ve světě interiérového designu pohybuje už dlouhé roky. Pokud byste si však mysleli, že svou inspiraci čerpá na jednom konkrétním místě, jste na omylu. Romana ji totiž nachází všude a stále. „Inpširáciou je pro mě celý svět kolem. Snažím se chodit s otevřenýma očima. Nejvíce jí však je však na ulici, v okolí, kde se pohybuji a samozřejmě při cestování, „prozradila nám úspěšná designérka, která při všech svých projektech dbá hlavně na detaily a dobrý základ.

brand logo
„Držím se striktně toho, abych vytvořila dobrý základ, na kterém se následně dá stavět. Toto se snažím vysvětlit i svým klientům. Pokud totiž uděláme dobrý základ, to znamená kvalitní podlahy a dobře udělané stěny, všechno jde mnohem snadněji. Třeba být skutečně důsledný při přípravě a nástavba půjde snadno, „dodala.

Trendy ano, ale …
Romana si ve své práci sílu příchozích a odchozích trendů uvědomuje stále. Hédonistickými se jich však držet nedoporučuje. „Interiér by měl totiž v první řadě lahodit vašemu oku a měli byste se v něm cítit dobře. Jakmile by se líbil jen mně, jako autorovi projektu, jde o špatnou cestu, stejně jako v případě, že by byl vystavěn pouze z trendů. Cítili byste se v něm jako slon v porcelánu. Nedovolím si říct, co je dobré a co ne, k určitým věcem však neinklinuje a mám raději nadčasovost, „prozradila nám něco ze svého stylu Romana.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -